Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Portás (Orosháza)

HSA Kft.
Régió: Orosháza, Békés

Hozzáadva: 2019.03.22.
Jelentkezési határidő: 2019.04.21.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Portás

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek fogadása, útbaigazítása
  • Személy és gépjárműforgalom szabályozása, nyomon követése, gépi nyilvántartás rögzítése, naplózása
  • A portai hídmérlegen a tehergépjárművek mérlegelése, számítógépes rögzítése
  • Az alkoholfogyasztás ellenőrzése, kiszűrése a dolgozók tekintetében
  • Az irodák, egyéb helyiségek kulcsainak kiadása - és visszavétele
  • A Társaság területén járőrözés végrehajtása
  • Elektronikai vagyonvédelmi rendszer monitorjának figyelemmel kísérése, rendkívüli esemény esetén a veszély elhárítása, a szükséges intézkedések megtétele
  • A munkakör vonatkozásában rendszeresített szolgálati okmányok, nyilvántartások naprakész, szakszerű vezetése

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Érettségi és személy-és vagyonőri végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikai erőnlét, magabiztos fellépés
  • Felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltésénél előny:

  • Orosházi, vagy Orosháza környéki lakhely

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Vidékieknek bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36/30-606-2214-es telefonszámon kérhető!

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre