www.cvonline.hu

Portás - biztonsági őr

  • Company_icon Multiszint Kft.
  • Location_icon XX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

PORTÁST - BIZTONSÁGI ŐRT

keresünk!

HAVI 200.000 Ft NETTÓ

FŐBB FELADATOK:

  • Pesterzsébet XX. kerület, Attila utca 62 alatt lévő telephelyünk portaszolgálatának működtetése, ki és beléptetések,
  • Teherautók kiadása, bevétele, aktuális esztétikai állapotuk fényképes dokumentálása,
  • Nap végén a gépjárművezetők dokumentumainak beszkennelése, azok számítógépes hálózatra történő elmentése,
  • A telephelyünkre érkező látogatók, megfelelő személyekhez történő elirányítása,
  • A kamerarendszerünk folyamatos figyelemmel kisérése,
  • Telephelyünk éjszakai őrzése,

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Mert nálunk a legtöbb esetben nyugi van,
  • Mert nálunk éjszakai kamerák is segítik a munkádat,
  • Mert nálunk a próbaidőd alatt NETTO 182.000 Ft-ot, utána pedig 198.00 Ft-ot tudsz keresni. (A próbaidő nem fix 3 hónap, az csak a betanulási időd végéig tart!)
  • Mert nálunk eredményes munkavégzésed esetén, a továbbképzésed is megoldható!
  • Mert ezeket számodra egy stabil alapokon álló, több mint 25 éves múlttal rendelkező vállalat tudja biztosítani, amiért velünk jövőképed, illetve a hosszú távú munkahelyed is biztosítottá tud válni!

KINEK AJÁNLJUK EZT A LEHETŐSÉGET?

  • Aki fiatalos,
  • Aki megbízható,
  • Aki sportos beállítottságú,
  • Aki szeretne 24/48 órás munkarendben versenyképes jövedelemért dolgozni!
  • Aki szeretne egy megbízható cég működésében tevékenyen is részt vállalni!
  • Akit örülni tud annak, ha a telephely őrzésében 3 házi kedvenc (cica) is részt tud vállalni! :)
  • Aki hosszú távú munkalehetőséget, egyben előrelépési lehetőséget is keres!

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Erkölcsi bizonyítványt,
  • Vagyonőri tanfolyamot,
  • Jó kommunikációs készséget,
  • Határozott, de pozitív személyiséget,
  • Számítógépek felhasználói szintű ismeretét,
  • Minimum 3 év portaüzemeltetési, vagy biztonságtechnikai cégnél szerzett tapasztalatot,

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XX. kerület Attila utca 62.

Ha a leírásban magadra ismertél, és úgy érzed, a továbbiakban szívesen erősítenéd csapatunkat, úgy „megbízható, fiatalos, agilis portás vagyok” jeligével, várjuk jelentkezésedet!

A meghirdetett pozícióra történő jelentkezésemmel egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok, hogy a csatolt dokumentumokban található vagy egyéb módon megadott adataimat Multiszint Kft. felelős munkatársa a kiválasztási folyamattal összefüggésben megismerje, a jelentkezéstől számítottan azokat 3 évig elektronikus és/vagy papír alapon tárolja, kezelje. Az információs önrendelkezési jog, az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény, az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 Rendelete (GDPR), az Adatvédelmi, Adatbiztonsági Szabályzata, az Adatvédelmi Tájékoztatója, valamint az egyéb vonatkozó szabályzatok, rendelkezések betartása mellett.

Helyek XX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági felügyelő
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre