Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Portál ügyfél támogató szakmai munkatárs

  • OFA Nonprofit Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 42 napja lejárt

Pozíció leírás:

Olyan munkaerő toborzásban gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk, aki elősegíti a munkaerő piaci szerepelők közötti kapcsolat létrejöttét.

Feladatok:

  • Az üres álláshelyekre történő munkaerő keresések teljes körű lebonyolítása,
  • A megfelelő jelöltek felkutatása, megszólítása az állásportál és a projekt komplex szolgáltatásait felhasználva,
  • Önéletrajz-szűrés, munkavállalókkal való kapcsolatfelvétel, folyamatos kapcsolattartás,
  • A munkaerő-igény beérkezésétől a munkába állásig a jelölt nyomon követése,
  • Kapcsolatfelvétel a munkáltatókkal, konzultáció az adott pozíciók profiljáról, az elvárásokról és a jelöltekkel kapcsolatos igényekről, folyamatos kapcsolattartás.

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat az alábbi területek valamelyikén: munkaerő toborzás, kiválasztás, értékesítés vagy egyéb humánerőforrás menedzsmenttel összefüggő tevékenység,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbázisok, Internet),
  • „B” kategóriás jogosítvány, Vezetési hajlandóság.

A feladat elvégzéséhez szükséges kompetenciák:

  • Rendszerszemlélettel bír,
  • Innovatív,
  • Együttműködő,
  • Ügyfélközpontú,
  • Önálló munkavégzésre képes,
  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban.

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal – BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSSEL. A tárgyban, kérjük tüntesse fel: „Portál ügyfél támogató szakmai munkatárs

A Pályázatkiíró tájékoztatja a meghirdetett munkakörre Pályázókat, hogy az álláshirdetésre beadott adatokat, dokumentumokat, mellékelteket személyes adatként kezeli munkaügyi céllal, jogszabályi felhatalmazás alapján üzleti érdekből. A jogszabályi felhatalmazás alapján a Társaság köteles a felettes szerveinek, mint harmadik félnek az adatok továbbítására.  Önnek, mint érintett személynek joga van kérelmezni az adatkezelőtől az Önre vonatkozó személyes adatokhoz való hozzáférést, azok helyesbítését, törlését vagy kezelésének korlátozását, és tiltakozhat az ilyen személyes adatok kezelése ellen, valamint a joga van az adathordozhatósághoz.  Joga van a hozzájárulása bármely időpontban történő visszavonásához. Jelen esetben a Társaság legfeljebb egy évig megőrzi az adatokat.„

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre