Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Polcszervizes rugalmas munkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.17.
Hirdetés azonosító: 1942988
lejárt

Dolgozz az európai barkácsáruházak egyik legismertebb és legmeghatározóbb szereplőjénél, amely hosszú múlttal és tapasztalattal rendelkezik.

Feladatok:

  • Barkácsáruházban termékek kihelyezése megadott instrukciók alapján

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Tudj önállóan dolgozni

Munkaidő:

Előre egyeztetett beosztás szerint, heti 3,5 óra. Az áru megérkezését követően 2 nap áll rendelkezésedre a feladat elvégzésére az áruház nyitvatartási idejében (H-V 8:00 - 20:00).

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1200 Ft/óra
  • Folyamatos munkavégzési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre