Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Polc szervizes

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Szívesen dolgozna exkluzív, nemzetközi környezetben? Csatlakozzon hozzánk!

A Magyar Lapterjesztő Zrt. a Liszt Ferenc repülőtéri

Skycourt terminálon üzemeltetett, kiváló elhelyezkedésű, vonzó megjelenésű, nagy forgalmú üzletébe keres főállású kollégát,

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, munkavállalói státusz
  • Elismert, nagy múltú, megbízható vállalati háttér
  • Havi fix bér + pótlék
  • Havi bónusz
  • BKK bérlet és nettó 8000Ft havi béren kívüli juttatás

Amit kérünk:

  • Áru átvételezés
  • Pultok, polcok feltöltése
  • Raktári áru mozgatása
  • Raktári terület rendben tartása

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kedves, barátságos személyiség
  • Megbízhatóság, felelősségtudat

Várjuk jelentkezését, melyet fizetési igény megjelölésével, Raktáros jeligére szíveskedjen elküldeni.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre