Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Poggyász kezelő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.17.
Hirdetés azonosító: 1844120
lejárt

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapest Liszt Ferenc repülőtér földi kiszolgálásában. A Celebinek fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtson utasainak és tudja, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szüksége.
Aki utazott már repülővel, biztosan megfordult a fejében, hogy vajon vigyáznak a csomagjára? Vajon jó kezekben van? A reptéren megforduló utasoknak Te lehetsz az a személy, aki gondoskodik a holmijuk biztonságáról!

Dolgozz nálunk a ráérésedhez illesztett beosztással és egy alapos felkészítő oktatást követően már a nyakadban lóghat a belépőkártyád és átveheted az évszakhoz illeszkedő munkavédelmi ruhádat. A ledolgozott munkaidőért kiemelkedő, bruttó 1.200 Ft-os órabérrel jutalmazunk, emellett fix bónuszok is várnak. Részletek lent! Olvasd végig a hirdetést és jelentkezz!

Feladatok:

  • Poggyászok ki- és bepakolása
  • Csomagok elhelyezése repülőgépeken belül

Feladat teljesítésének helye: Ferihegy 1 (Igló utca) vagy Ferihegy 2 B Terminál

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév

Munkaidő:

  • Hétfőtől vasárnapig 06:00-10:00, 14:00-22:00, 22:00- 06:00ig vagy csak hétvége
  • Heti beosztás készül, ahol Te mondhatod meg, mely napokon szeretnél dolgozni

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200Ft/óra, amennyiben 18:00-06:00 között dolgozol akkor a bruttó béred 1560 Ft/óra.
  • Bónusz: 50 óra ledolgozás után br: 10.000 ft100 óra után br: 15.000 ft125 óra után br: 20.000 ft, 150 óra után br: 25.000 ft
  • Munkavégzés előtt egy oktatáson kell résztvenni, mely fizetett
  • BKK üzemidőn kívül a haza és a bejutás taxival biztosított Budapest határán belül
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti beosztás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre