Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PL\SQL fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Partnerünknél lehetőség van részt venni az ország egyik vezető jegyértékesítő rendszerének megújításában.

Pozíció leírása / Job description

- specifikáció alapján üzleti funkciók tervezése, implementálása, tesztelése
- rendszer bevezetésében való aktív közreműködés
- éles üzem támogatása adatbázis oldalon, kód továbbfejlesztése, kódoptimalizáció

Elvárások / Requirements

- 2-3 év PL\SQL fejlesztési tapasztalat
- haladó szintű Oracle SQL ismeret
- önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

- az Oracle adatbázisok hangolásában, teljesítménytesztelésében szerzett tapasztalat
- a relációs adatbázisok tervezésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

- izgalmas, kreatív feladatok, ahol az ötleteid is meghallgatják
- versenyképes jövedelem és juttatások
- tréningek, konferenciák támogatása
- fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
- modern, belvárosi iroda

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre