Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC technikus - Mór

Man at Work Kft.
Régió: Mór, Fejér

Hozzáadva: 2019.12.27.
Jelentkezési határidő: 2019.11.24.

Feladatok:

  • Villamos és program hibák keresése, hiba elhárítása
  • Segítségnyújtás a karbantartók hibaelhárítási feladataihoz
  • Villamos kivitelezés irányítása
  • Gépek/berendezések önálló programozása
  • PLC-s projektek szakmai támogatása (alkatrészek kiválasztása,stb.)
  • Üzemviteli folyamatos működésének támogatása (hibakeresés, optimalizálás)

Elvárások:

  • Középfokú villamos végzettség
  • Siemens PLC kezelési ismeretek (STEP7 és TIA Portal)
  • Pneumatika, hidraulika, elektronika és elektrotechnika ismeret
  • PC-PLC kommunikáció ismerete
  • Ipari automatizálási ismeretek a gyakorlatban
  • Villamos kivitelezési tervek ismerete (Eplan)

Előnyök:

  • Robotkezelési alapismeretek
  • Szervo kezelési alapismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjáratok Komáromig, Tatabányáig, Székesfehérvárig, Zircig
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Fejér megye (Mór)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

Helyek Mór
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre