www.cvonline.hu

PLC programozó

  • A hirdetés 15 napja lejárt

Feladatok:

  • TIA Porták v14 (safety, professional,WinCC Runtime Advanced)
  • Programozás Graph, Fbd, Scl programozói nyelven s7 1500 Siemens plc-ket.

Elvárások:

  • Min. 3 év tapasztalat
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Rugalmas munkaidő, utazási hajlandósággal
  • Munkavégzés helye Magyarországon
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • MSSQL adatbázis alapszintű ismerete
  • Robotprogramozási ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás

Juttatás:

  • Állandó határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljesítmény arányos bérezés
  • Év végi prémium

A meghirdetett állásra magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal lehet jelentkezni.

Helyek Oroszlány
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.09.