Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC programozó - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.

PLC programozó

Feladatok:

  • Automatizált gépek, egyedi berendezések PLC programozása, tesztelése, helyszíni üzembe helyezése
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és átültetése a gyakorlatba

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök/Mérnök informatikus)
  • 2-3 év PLC programozói - gépipari tapasztalat
  • Siemens/Beckhoff/Omron/Allen Bradley szoftverismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
  • Valóban önálló munkavégzés – telephelyen és multinacionális partnereinknél egyaránt
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, segítőkész, innovatív munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás és egészségügyi támogatás

A munkavégzés helye: Veszprém

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre