Ugrás a tartalomra
PLC PROGRAMOZÓ - SENIOR ELEKTROMOS KONSTRUKTŐR (14-9266)
pozícióba.

Nemzetközi háttérrel rendelkező gépgyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PLC PROGRAMOZÓ - SENIOR ELEKTROMOS KONSTRUKTŐR
(14-9266)

pozícióba.

Feladatok:

  • PLC programozás, robot programozás, kamera programozás,
  • Gyártóipari gépek és berendezések vezérléséhez tartozó elektromos tervek elkészítése,
  • Beépítendő elektromos alkatrészek kiválasztása,
  • Kapcsolattartás a vevői fejlesztőmérnökökkel,
  • Kísérődokumentációk készítése,
  • Üzembe helyezés.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • PLC programozásban szerzett min. 3 év tapasztalat,
  • Angol VAGY német nyelvtudás írás-olvasás szintjén,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Szakmai képzések,
  • Beiskolázási támogatás,
  • Baleset- és betegbiztosítás,
  • Stabil háttér.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9266”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Heves, 3360 Magyarország
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása