Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC programozó (Németország) (B96PLC)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Németország, Külföld
  • A hirdetés 106 napja lejárt

Partnerünk egy 40 éve stabil, erős név a nemzetközi piacon, kiemelten az automatizálási és elektronikai iparban, világszerte 1000 munkatárssal.

Számukra keresünk két nagy, prémium kategóriás németországi autógyártónak

PLC programozókat,

komplett gyártósorok automatizálására.

Pozíció azonosító: B96PLC
Munkavégzés helye: Németország

Feladatok

  • Részvétel ipari automatizálási projektekben, gyártósorok automatizálása
  • PLC (Siemens S7-1500) programozása TIA Portal környezetben és üzembehelyezés
  • Ügyféligények szerinti egyedi alkalmazások és vizualizáció
  • Beüzemelés és fejlesztés ipari virtuális környezetben

Elvárások

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • PLC programozási (Siemens S7-1500) és/vagy hajtástechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német tudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, agilis hozzáállás

Előny

  • Autóipari tapasztalat
  • Terepi beüzemelési tapasztalat
  • Objektumorientált programozási ismeret (C#, C++ vagy Java)

Egyéb információ

  • Kiemelt anyagi lehetőség
  • A foglalkoztatás németországi munkaszerződéssel történne, német munkavállalóként
  • A projekt 2018 augusztástól 2019 májusáig tart, utána magyarországi projekt várható
  • A munkavégzés a németországi gyáregységekben történik

Helyek Németország
Külföld
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás, Termelésért felelős mérnök
Külföldi munka
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre