Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC programmer

HAYS Hungary Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.08.25.
Jelentkezési határidő: 2019.09.20.

Egyedi célgépek tervezésével és automatizálási megoldások nyújtásával foglalkozó veszprém megyei partnerünk keres PLC programozót csapatába.

Feladatok:

  • Automatizált gépek, egyedi berendezések PLC programozása, tesztelése, helyszíni üzembe helyezése
  • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és átültetése a gyakorlatba
  • Fejlesztési ötleteid, javaslataid megosztása kollégáiddal

Elvárások:

  • Villamosmérnök / Mechatrinikai mérnök / Mérnök informatikus végzettség
  • Minimum 2 év PLC programozási tapasztalat
  • Siemens / Beckhoff / Omron / Allan Bradley önálló használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó- és elemzőkészség
  • Tanulás iránti vágy
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes fizetés folyamatosan bővülő cafeteria elemekkel, sportolási támogatás, SZÉP kártya, egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű technológiák, programok használata
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Céges rendezvények, csapatépítők

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre