Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC mérnök

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Gyártógépek és berendezések átalakítása és üzembe helyezése;
Új gyártóberendezések felépítésében, fejlesztésében való részvétel;
Karbantartás támogatása, hibakeresés, hibaelhárítás;
Projekteken való részvétel;
Dokumentációk készítése;
PLC programozás.

Követelmények:

Villamosmérnök végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Minimum 2 éves gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat;
Ipari hálózatok, HMI programozás;
Allen Bradley, MITSUBISHI PLC programok ismerete;
SQL adatbázis ismeret;
Pneumatikus rendszerek ismerete.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a weber.kinga@hire-one.huemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga)

Amit nyújtunk

Multinacionális munkakörnyezet
Caferteria
Bejárási támogatás
Nyelvtanulási és egyéb képzési lehetőségek

Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre