Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC mérnök

PLC mérnök

Régió: Oroszlány

Hozzáadva: 2019.01.20.
Jelentkezési határidő: 2019.01.22.

PLC mérnök

munkatársat keresünk nemzetközi multinacionális partnerünk számára, Oroszlányi munkavégzéssel - hosszú távú munkára

Feladatok

  1. Meglévő és új berendezések vezérléstechnikai, biztonságtechnikai konfiguráció/ program elkészítése, módosítása
  2. Elektromos tervezési munkák felügyelete és ellenőrzése
  3. Elkészült berendezések első indítása, programozása, módosítása
  4. Meglévő gépek átalakítása, tervezésben való aktív részvétel
  5. Operátor interface-ek (HMI) elkészítése és folyamatos fejlesztése
  6. A berendezés üzembe helyezéséhez szükséges dokumentáció előállítása, nyilatkozatok megtétele
  7. Biztonsági rendszerek dokumentált tesztelése
  8. Adatgyűjtési rendszer kiépítésének támogatása
  9. Karbantartók, mérnökök oktatása, támogatása
  10. Programdokumentáció elkészítése
  11. Próbaüzem felügyelete
  12. 24 órás PLC készenlét biztosítása

Elvárások

  1. Villamosmérnök/műszaki informatikus mérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  2. Munkatapasztalat vezérléstechnikai területen,
  3. PLC programozói ismeretek – főként Allen Bradley, kisebb részben Siemens S7/TIA
  4. HMI eszközök programozása, folyamatmegjelenítés
  5. Ipari buszhálózatok (Devicenet, Ethernet IP, Profibus) ismeretek
  6. Szervó, frekvenciaváltó, robottechnikai, pneumatikai ismeretek
  7. Társalgási szintű angol nyelvtudás
  8. B kategóriás jogosítvány
  9. Gyakorlat biztonságtechnikai körök kialakításában, programozásában előny
  10. Targonca vezetői engedély előny
  11. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Juttatások

Versenyképes fizetés.

Cafetéria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0900649@starjobs.hrszoftver.hu  e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió Oroszlány
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre