Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC mérnök

PLC mérnök

Starjobs Magyarország
Régió: Oroszlány

Hozzáadva: 2019.04.21.
Jelentkezési határidő: 2019.04.23.

PLC mérnök

munkatársat keresünk nemzetközi multinacionális partnerünk számára,

Oroszlányi munkavégzéssel - hosszú távú munkára

Feladatok:

  • Meglévő és új berendezések vezérléstechnikai, biztonságtechnikai konfiguráció/ program elkészítése, módosítása

  • Elektromos tervezési munkák felügyelete és ellenőrzése

  • Elkészült berendezések első indítása, programozása, módosítása

  • Meglévő gépek átalakítása, tervezésben való aktív részvétel

  • Operátor interface-ek (HMI) elkészítése és folyamatos fejlesztése

  • A berendezés üzembe helyezéséhez szükséges dokumentáció előállítása, nyilatkozatok megtétele

  • Biztonsági rendszerek dokumentált tesztelése

  • Adatgyűjtési rendszer kiépítésének támogatása

  • Karbantartók, mérnökök oktatása, támogatása

  • Programdokumentáció elkészítése

  • Próbaüzem felügyelete.

  • 24 órás PLC készenlét biztosítása.

Elvárások:

  • Villamosmérnök/műszaki informatikus mérnök/mechatronikai mérnök végzettség

  • Munkatapasztalat vezérléstechnikai területen,

  • PLC programozói ismeretek – főként Allen Bradley, kisebb részben Siemens S7/TIA

  • HMI eszközök programozása, folyamatmegjelenítés

  • Ipari buszhálózatok (Devicenet, Ethernet IP, Profibus) ismeretek

  • Szervó, frekvenciaváltó, robottechnikai, pneumatikai ismeretek

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

  • Gyakorlat biztonságtechnikai körök kialakításában, programozásában előny

  • Targonca vezetői engedély előny

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés.

  • Cafetéria.

  • Utazási támogatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az plc-mernok_105@starjobs.hu  e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével! .

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016.

                • College or University Degree
                • Excellent technical knowledge and computer skills,
                • Minimum 2 years in administration
                • Demonstrated analytical and communication ability,
                • Language proficiency: English (fluent),
                • Strong quantitative and analytical skills; strong PC and data base management skills
                • Excellent analytical and communications skills,
                • Ability to communicate across all levels of the organization,
                • Proven ability to adapt to / drive change across a global team in a dynamic business environment,
                • Excellent communication skills, self-motivated, and ability to handle multiple priorities simultaneously,
                • Ability to excel in a team environment and across a matrixed organization,
                • "Can Do" attitude,
                • Strong, passionate supporter of customer service excellence,
                • Ability to establish priorities and initiate problem solving techniques,
                • Self-confident and proactive,
                • Ability to work well in a fast-paced and challenging environment.

                IV. Desired Characteristics:

                • BS/BA degree (Business or Technical),
                • Energy sector familiarity,
                • Excellent communication, presentation & facilitation skills,
                • Project management & process improvement skills,
                • Self-starter with ability to work with limited day-to-day direction,
                • Process leadership experience -CAP, Workout, process improvement, quality,
                • Global experience, Advanced degree, Oracle Purchasing system experience.
                • Multinational environment and working conditions
                • Opportunity to join a successful international company
                • Competitive benefit
                • Cafeteria
                Helyek Oroszlány
                Kategória Mérnök / Műszaki
                Szükséges iskolai végzettség -
                Aktiválás időpontja 2019.04.21.
                Iratkozzon fel állásértesítőre