Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLC mérnök - Mór

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2019.01.20.
Jelentkezési határidő: 2019.02.13.
Hirdetés azonosító: 2102327

PLC mérnök

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens Step 7 program és TIA portal ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

Előny:

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Villamos és programozói ismeretek (Profibus, Profinet, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Mór
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre