Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

HSA Kft.
Régió: Csongrád

Hozzáadva: 2019.03.11.
Jelentkezési határidő: 2019.03.13.

Feladatok:

  • Gép meghibásodások javítása, okainak feltárása
  • Magasan automatizált gépek megelőző karbantartása
  • Munkakörhöz tartozó dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Villamossági középfokú vagy technikusi végzettség
  • Simens PLC karbantartói szintű ismerte
  • Műszakos munkarend rend vállalása
  • Villamos kapcsolási rajzok értelmezése
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Előny a Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Helyek Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre