Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLAZMA OPERÁTOR

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.09.12.
Jelentkezési határidő: 2019.09.17.

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

Plazma operátor munkatársakat,

hosszútávra, Veresegyházra.

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamat plazmaszórási feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával. A javítási technológiához kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése.

Feladatok:

  •  A különböző cellákból érkező alkatrészek maszkolása, felületek előkészítése szemcseszórással.

  • Termikus szóró gépek működésének ismerete, felügyelete, alap beállítása, operátori gép-karbantartások ellátása.

  • Szórási folyamat felügyelete, egyeztetett ritmusú elvégzése.

  • A munkaprogramban szereplő alkatrészek plazmaszórásának végrehajtása a kapcsolódó technológiai utasítások szerint.

  • Az önellenőrzés eredményének függvényében az alkatrészekre vonatkozó művelet ismételt végrehajtása vagy az elvégzett munka dokumentálása, a maszkoló anyagok eltávolítása és az alkatrészek továbbítása a következő műveleti ponthoz.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány

  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)

  • Kézügyesség

  • Három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:

Egy - vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.:  22:00- 06:00 40%.)

·       Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

·      Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

·      Hétvégi hazautazási támogatás.

·      Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

·      Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

·      Heti egyszeri gyümölcsnap

·      Családi nap és/vagy Sport nap

·      Masszázs

  • Szemvizsgálat, szemüveg térítés
  • Évenkénti tüdőszűrés

·      Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

·      Munkabérelőleg

·      Üzemi orvosi vizsgálatok

·      Vállalati kedvezmények

·      Kedvezményes angol nyelv oktatás heti rendszerességgel.

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a plazma-operator_99@starjobs.hu  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70/334-1442-es telefonszámon lehet.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.08.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre