Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PLAZMA MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

  • HUMAN BioPlazma Kft.
  • Gödöllő, Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat, 2007 decembere óta a Kedrion csoport tagja. A Kedrion Biopharma szektorában az ötödik helyet foglalja el a világon és több mint 40 országban van jelen. A csoport többek között kísérleti és alkalmazott kutatásokat is végez, élen jár a technológiai transzferben és elkötelezett híve a nemzeti önellátás támogatásának és a ritka betegségek elleni küzdelemnek.
Az emberi vérplazma ipari méretű feldolgozása hazánkban 1954-ben kezdődött, a gödöllői gyár közel 60 éve folyamatosan készít vérplazmából életmentő gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulinokat és véralvadási faktorokat, elsősorban a hazai betegellátást szolgálva.

A Kedrion Biopharma közreműködésével a hazai leányvállalat az elmúlt években termelő beruházások sorát valósította meg 50 millió eurót meghaladó értékben és ezzel a gödöllői gyár meghatározó szerepet tölt be a Kedrion Biopharma gyártóhelyei között.
Cégünk elkötelezett a minőségi termékek előállításában, a közösségi értékek tiszteletében és a jól
képzett munkaerő megtartásában.

Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladatok

  • Plazmakezelési és nyomonkövetési folyamatok minőségbiztosítási felügyelete
  • Egyedi számítógépes nyilvántartó program kezelése
  • Az alapanyag és a gyártásba kerülő plazma pool-ok - GMP szerinti felszabadítási folyamatának előkészítése, adminisztrálása
  • Központi raktár munkájának ellenőrzése minőségbiztosítási szempontból
  • Plazmához kapcsolódó utólagos nem megfelelőségi bejelentések nyilvántartása, szükséges intézkedések elrendelése, nyilvántartás ellenőrzése
  • Jelentések készítése, szakmai kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • MS Office ismeret

Előny

  • Gyógyszergyári, egészségügyi intézmény minőségbiztosításában szerzett tapasztalat
  • GMP előírások ismerete

Pozitív tulajdonságok

  • Pontos és gyors dokumentációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőképesség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria  juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Bónuszrendszer
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye Gödöllő

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a HUMAN BioPlazma Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Gödöllő
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógyszerész
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre