Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Planning manager/ Készlettervezési vezető (INTS/23/16)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.06.

Keressük

 készlettervezési csapatunk vezetőjét

PLANNING MANAGER

munkakörbe,

aki felelősséget vállal a főbb mérési rendszerek fejlesztéséért és az ügyfelek, csapattagok támogatásáért.

Főbb feladatok:

  • Készlettervezői osztály vezetése, fejlesztése
  • KPI mutatók monitorozása, kidolgozása
  • Üzleti tervek, új tervezési stratégiák készítése, implementálása
  • Jelentések összeállítása az ügyvezetés és érdekelt felek számára
  • Az ellátási lánc hatékony működésének és folyamatminőségének biztosítása, tökéletesítése
  • Bevételi és készlet analízis, ellátástervezés és készletgazdálkodás
  • Költségvetéssel kapcsolatos feladatok ellátása - költségcsökkentés megvalósítása, éves büdzsé betartásának felügyelete
  • Szervezések és hatékonyságnövelés a logisztikai rendszereket és folyamatokat illetően
  • Erőteljes processek és dokumentálások biztosítása az eljárási módok és munkabeli utasítások végrehajtása és fenntartása érdekében.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség a következőben: Ellátásilánc-menedzsment / Üzleti adminisztráció / Közgazdaságtan
  • 6 év Anyaggazdálkodásban + több év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • APICS/NAPM certifikéció - előny
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Globális és regionális logisztikai műveletekben szerzett tudás
  • Erős pénzügyi és analitikus készség
  • Meggyőző kommunikációs skill
  • Változásmenedzsmentben , költségcsökkentésben igazolt jártasság
  • Nemzetközi adózáshoz és vámrendszerekhez való hozzáértés

Helyszín: Tiszaújváros

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre