www.cvonline.hu
Pincér (Budapest)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.08.01.
Jelentkezési határidő: 2018.08.29.
Hirdetés azonosító: 1918793

A DANUBIUS HOTELS GROUP (Hilton, Astoria, Helia, Margitszigeti Hotelek) saját állományába keresünk Pincéreket 2 műszakos munkarendbe Budapest több kerületébe is:
  • Vendégek ültetése, rendelések felvétele
  • Ételekről és italokról tájékoztatja a veendégeket
  • Reggeliztetés
  • Szobaszerviz intézése
  • Asztalok megterítése, éttermi és rendezvénytermek berendezése
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pincér szakképzettség
  • Ebben a munkakörben eltöltött 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Bejelentett bérezés
  • Műszakpótlék
  • Szervizdíj
  • Cafeteria
  • Napi főétkezés biztosítva
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a hotel büféiben
  • Kedvezményes szálláslehetőség a cég szállodáiban
  • Év végi jutalom
Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre