www.cvonline.hu

PIACKUTATÁSI ASSZISZTENS HR TERÜLETRE

  • A hirdetés 940 napja lejárt

Érdekel a HR világa? Erős vagy a kommunikációba és szeretnéd hasznosítani?

Akkor jelentkezz egyedülálló pozíciónkra: PIACKUTATÁSI ASSZISZTENS HR TERÜLETRE

Feladatok:

  • Piackutatási projektekbe való részvétel
  • Adatok rendszerbe rögzítése
  • Adminisztrációs feladatok támogatása
  • Kutatási osztály munkájának támogatása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Határozott fellépés

Feltétel:

  • nappali tagozatos, felsőoktatási jogviszony
  • 18 év feletti korosztály

Előny: utolsó éves HR szakos hallgatói jogviszony

Munkaidő:

  • Heti 25 óra 9:00-17:30 között hétfőtől péntekig
  • Kezdés: 2015. augusztus-szeptember

Bérezés:

  • br. 800Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V.ker.

Ha szívesen dolgoznál egy nemzetközi, felső- és középvezetők kiválasztásával foglalkozó cégnél részmunkaidőben, akkor jelentkezz!

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.06.25.