Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PHP programozó

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.15.
Hirdetés azonosító: 1804937

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Junior és senior PHP fejlesztő kollégákat keresünk magyar tulajdonú informatikai vállalkozáshoz.

Feladatkör, felelősségek:

• Alkalmazásfejlesztés PHP nyelven

• Részvétel meglévő és induló fejlesztési projektekben

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• PHP alapos ismerete

• Webes szoftverfejlesztésben szerzett legalább 2 év tapasztalat

• OOP/MVC szemlélet és tapasztalat

• jQuery ismerete • MySQL ismerete

• Git vagy egyéb verziókezelő rendszer ismerete

• Apache webserver ismerete

• Laravel, Symfony, Yii, CodeIgniter, Zend Framework, CakePHP vagy hasonló MVC keretrendszer ismerete

Ideális tudás:

• B kategóriás jogosítvány

• Jó problémamegoldó képesség

• Gyakorlatias gondolkodás

• Képesség az önálló munkavégzésre, de csapatjátékos is

Személyiségbeli / egyéb elvárás:

• Képesség / hajlam a tanulásra.

• Megbízhatóság.

• Angol beszédképes szinten.

Nyelvtudás:

Angol beszédképes szinten.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk számítástechnikai rendszerek kialakításával, átalakításával, teljes körű IT üzemeltetéssel foglalkozó magyar tulajdonban lévő kisvállalkozás.

Amit megbízónk nyújt:

• Fejlődési lehetőség, fiatalos felfogás.

• Rugalmas munkabeosztás.

• Változatos, mindig új kihívásokat jelentő feladatok egy dinamikus csapatban.

• Modern munkakörnyezet.

• Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.10.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre