Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PHP FEJLESZTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.
Ügyfelünk egy 20 éves múltú, nemzetközi piacokon is sikeres, budapesti és dubai irodával rendelkező, innovatív rendezvényinformatikai szoftverekkel foglalkozó vállalkozás. A cég különleges informatikai megoldásai nagyon népszerűek és az ebből fakadó folyamatos növekedés miatt keresünk most számukra tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Web alapú szoftverfejlesztés,
  • Web applikáció fejlesztés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 2-4 éves fejlesztési tapasztalat webes PHP, HTLM5-ben, CSS-ben, MySQL vagy MSSQL adatbázisokban,
  • Alap szintű angol nyelvtudás (szakmai dokumentáció megértéséhez).

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség,
  • Készségszintű jQuery ismeret,
  • Mobil alkalmazás fejlesztői gyakorlat iOS vagy Android operációs rendszeren,
  • Valamely webes keretrendszer ismerete (pld. CodeIgniter),
  • WEB GL ismeret / 3D ismeret, CMS rendszerek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • A szakember szaktudásához és érdeklődési köréhez igazodó, nagyon változatos, izgalmas fejlesztési feladatok,
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi projektekben történő részvétel,
  • Versenyképes jövedelem várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre