Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

PHP fejlesztő Symfony képzéssel, távmunka lehetőséggel - diákmunka (Budapest)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 69 napja lejárt

PHP fejlesztő Symfony képzéssel, távmunka lehetőséggel

Partnerünk jó hangulatú, “tech-savvy” csapatába keres tapasztalt PHP fejlesztőt, backend fejlesztői feladatok ellátására!
A cég egyedi webes megoldások fejlesztésével foglalkozik hazai és külföldi piacra egyaránt; portfóliónkban számos hírportál, ecommerce oldal, keresőoldal és webalkalmazás szerepel.

Feladatok:

  • Webalkalmazás szerveroldali („backend”) komponenseinek fejlesztése
  • Webalkalmazás kliensoldali („frontend”) komponenseinek fejlesztése
  • Adatbázistáblák tervezése és megvalósítása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony informatikai területen
  • Általános szoftverfejlesztői ismeretek
  • Objektum orientált programozási ismeretek
  • Gyakori UML diagramok ismerete (class diagram, activity diagram, deployment diagram)
  • Linux felhasználói szintű ismeretek
  • Git alapszintű ismerete
  • Tapasztat valamelyik gyakran használt verziókövető rendszerrel (GIT, SVN, CVS)
  • PHP ismeretek

Amit a cég biztosít:

  • A hatékony munkavégzéshez DELL Precision T5 munkaállomásokat (16GB Ram, SSD, Quadro VGA) két - igény esetén több - monitorral.
  • Könnyen megközelíthető iroda, a Déli Pályaudvartól néhány percre
  • Csendes, légkondicionált, kényelmes környezetben
  • Szakmai gyakorlat

Távmunka egyéni elbírálás és feltételek mellett megoldható.

Elvárások

  • PHP 5.0+ ismerete (tesztünkön elért legalább 75%-os eredmény)

Szükséges nyelvtudás

Angol aktív középfok

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • Redis, Memcached, Elasticsearch ismerete
  • Unit (pl. PHPUnit) / Feature (pl. Behat) tesztek írásában szerzett tapasztalat
  • PHP extensionok ismerete (pl. gd, bcmath, mbstring)
  • Webszolgáltatások ismerete (pl. SOAP, JSON REST)

Heti óraszám

24 - 40 óra

Munkavégzés helye

Otthonról végezhető

Fizetés

Br. 1800-2000 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök, Webmester
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre