Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PHP fejlesztő - diákmunka (Budapest III.kerület)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

PHP fejlesztő

IT területen tanulsz és szívesen kamatoztatnád az eddigi ismereteidet a gyakorlatban is? A PHP fejlesztés megy a legjobban? Olyan munkahelyet keresel, ahol egy agilis csapatban bontogathatod a szárnyaidat?

Partnerünk magas színvonalú, egyedi web-designnal és fejlesztői szolgáltatásokkal látja el ügyfeleit.

Csapatukba keresünk új munkatársat PHP fejlesztő pozícióra.

Jelentkezz, ha úgy érzed:

  • Könnyen megoldod a problémákat.
  • Gyakorlatiasan állsz a dolgokhoz.
  • Jól tudsz önállóan és csapatban is dolgozni

Feladat:

  • Partnerek weboldalainak programozásában való részvétel, természetesen irányítás és ellenőrzés mellett:
    • lehet tartalom-módosítás
    • dokumentáció frissítés, hibajavítás
    • képek beillesztése és egyéb a partner által kért feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • OOP/MVC szemlélet és tapasztalat
  • jQuery ismerete
  • MySQL ismerete
  • Git vagy egyéb verziókezelő rendszer ismerete
  • Apache webserver ismerete
  • Symfony, Yii, CodeIgniter, Zend Framework, CakePHP vagy hasonló MVC keretrendszer ismereteLaravel

Amit a cég biztosít:

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Változatos, mindig új kihívásokat jelentő feladatok egy dinamikus csapatban
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, 8:00 ás 16:30 között, rugalmasan

Elvárások:

  • PHP ismeret (tesztünkön elért 65%-os eredmény)
  • Szükséges nyelvtudás
  • Angol (Középfok)

Heti óraszám:
24 - 28 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fizetés
Br. 1800 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök, Webmester
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre