Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PHP developer

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.15.
Hirdetés azonosító: 1958950

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Egy londoni központú FinTech start-up cég budapesti irodájába keresünk PHP fejlesztő kollégát egy 6-7 fős nemzetközi csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

• A cég saját szoftverének fejlesztése, továbbfejlesztése

• Tesztelés, dokumentációkészítés

• Csak számlás konstrukcióra nyitott pályázók jelentkezését várjuk!

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• PHP 5.6+, OOP tapasztalat (legalább 2 éves)

• MySQL 5.5+ (vagy más hasonló SQL adatbázis) tapasztalat

• HTML, JavaScript, jQuery

• Bármilyen MVC framework ismerete

• Verziókezelés (GIT vagy SVN)

• Linux alapismeretek

• Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

• Angol nyelvtudás (dokumentáció/specifikáció értelmezéséhez)

• Rugalmas, nyitott gondolkodásmód

Előnyt jelent:

• Zend Framework 2 és Angular tapasztalat

• Angol nyelvtudás

• Felsőfokú végzettség

• Pénzügyi rendszerekben szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

Aktív angol nyelvtudás (dokumentáció/specifikáció értelmezéséhez)

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk egy londoni központú FinTech start-up cég.

Amit kínálnak:

• Versenyképes jövedelem

• Korrekt feltételek

• Hosszú távú munkalehetőség

• Szakmai fejlődési lehetőség

• Érdekes projekt

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre