Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Pénzügyi/irodai asszisztens

  • INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

Ipari autótisztítási technológiákkal foglalkozó budapesti partnercégünk számára

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

kollégát keresünk

Ha közel állnak hozzád a következő feladatok:

  • irodai adminisztáció támogatása
  • ajánlatírás
  • szállítólevelek, számlák készítése
  • munkalapok feldolgozása
  • csomagok előkészítése
  • ad-hoc feladatok

Ha úgy érzed, megfelelsz a munkavégzéshez szükséges elvárásoknak:

  • számlázásban, könyveléssel kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • középfokú angol / német nyelvtudás
  • Microsoft Word, Excel használata felhasználói szinten
  • Kulcs-Soft számlázó és készletprogram ismerete előny

Valamint nyitott, közvetlen, megnyerő személyiségnek tartod magad, akkor ne habozz a jelentkezéssel!

Munkavégzés helyszíne: 11. kerület

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.03.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre