Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • Az álláshirdetés 27 napja lett aktiválva

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz keresünk pénzügy-számvitel és adózás területén kiemelkedően tapasztalt munkatársat.

A leendő Vezető feladatai:

  • A cég közgazdasági, pénzügyi, számviteli tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése
  • A gazdasági terület tevékenységével kapcsolatos célkitűzési, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • Beosztott kollégák feladatainak megfogalmazása, rendszerezése, kiadása
  • A költségvetéssel szembeni kötelezettségek teljesítésének, az adóbevallási, adó befizetési, visszaigénylési ügymenet irányítása
  • A pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése, bank és hitelügyek intézése
  • A társaság gazdaságos működésének elősegítése
  • Pénzügyi egyensúly folyamatos biztosítása, likviditási terv készítése a megvalósítás figyelemmel kísérése és értékelése
  • Részvétel a stratégiai döntésekben
  • A tervezési tevékenység irányítása, gazdasági tervek elkészítése. A vevői tartozások behajtásáról és szállítói követelések teljesítéséről való gondoskodás
  • Az éves beszámoló elkészítése, az üzleti jelentés összeállítása
  • Kapcsolattartás a bankokkal, pénzintézetekkel, hatóságokkal, a jogi tanácsadókkal, ügyvédekkel, alvállalkozókkal
  • Költséggazdálkodás irányítása, költség elszámolási rendszer kidolgozása, figyelemmel kísérése
  • Beszerzési folyamat szabályozása, kontrolálása
  • A cég képviselete alvállalkozók, beszállítók felé, valamint a beszerzéshez szükséges szerződések tárgyalása, előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi/könyvelői végzettség
  • Hasonló területen eltöltött minimum 5 éves szakmai tapasztalat pénzügyi, gazdasági, adózási területen
  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre