Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 58 napja lejárt

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe - spanyol multinacionális nagyvállalat

PÉNZÜGYI VEZETŐ

munkatársat keres budapesti központjába.

Feladatok:

  • A cég teljeskörű könyvelésének felügyelete
  • Adókalkulációk elkészítésének ellenőrzése
  • Tartalék kalkulációk készítése
  • MNB és egyéb pénzügyi, üzleti jelentések elkészítése
  • Éves audit menedzselése
  • Költségek elemzése
  • Éves költségvetés elkészítése
  • Pénzügyi riportok elkészítése az anyavállalat elvárásai alapján
  • Egyéb pénzügyi feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat (leinformálható referenciákkal)
  • Biztosítási szektorban szerzett több éves gyakorlat
  • Adótanácsadói végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Megnyerő, magabiztos, ambiciózus személyiség
  • Önálló és pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Hajlandóság és képesség a folyamatos képzésre
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Kiváló számítógépes ismeretek, Excel magasfokú ismerete

Előny:

  • Felsőfokú angol szakmai nyelvvizsga
  • BIG FOUR könyvvizsgálók valamelyikénél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Munkavégzéshez igazított versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Adótanácsadó, Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre