Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.12.

Megbízónk 100 fős, magyarországi ingatlanfejlesztéssel, üzemeltetéssel, ingatlangazdálkodással foglalkozó cégcsoport (nagy értékű lakások, lakóparkok, kereskedelmi ingatlanok).

Csapatukba

Pénzügyi vezetőt

keresünk.

Feladatok

  • A cégcsoport pénzügyi feladatainak összefogása, ezek menedzselése, a 6 fős csapat szakmai felügyelete
  • Céges bankszámla teljes körű kezelése (lehívás, utalás, lekötés, hitellehívás)
  • Kapcsolattartás a bankokkal, ügyvédekkel, könyvelőkkel, hivatalokkal, ügyfelekkel
  • Számlák, bankok előkönyvelése, könyvvelőkkel való folyamatos együttműködés, pénzügyi vegyes könyvelés
  • Utalások összeállítása, engedélyeztetése
  • Könyvvizsgálat koordinálása, számlázás felügyelete, kintlevőség kezelés
  • Banki finanszírozás lebonyolítása, e-számla bevezetés, folyószámlák egyeztetése
  • Kölcsönökkel, engedményezésekkel kapcsolatos egyeztetések, dokumentációk
  • Cash-Flow tervezés

Elvárások

  • Pénzügyi / közgazdasági felsőfokú szakirányú végzettség (könyvvizsgáló képesítés előny)
  • Erős számviteli ismeretek
  • Min. 3-5 év pénzügyi vezetői tapasztalat min. 100 fős cégnél (ingatlanfejlesztéssel / ingatlanhasznosítással foglalkozó cégnél megszerzett előny)
  • Angol nyelvtudás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvvizsgáló, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre