www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.24.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk - innovatív, modern környezeti technológiákkal foglalkozó vállalat - részére keresünk, pénzügyi területen 3-5 éves tapasztalattal rendelkező, Pénzügyi vezetőt!

Feladatok:

- Az ügyvezető közvetlen munkatársaként, a pénzügyi osztállyal szoros szakmai együttműködésben, a cég teljes kontrolling tevékenységének tervezése, koordinálása;
- Az anyavállalat pénzügyi és adminisztrációs működésének felügyelete;
- Romániai és magyar leányvállalat(ok) és fióktelep(ek) és kapcsolt vállalkozás(ok) pénzügyi és adminisztrációs működésének felügyelete, jelentések készítése;
- Hazai és külföldi beruházások előkalkulációjának az elvégzése;
- Részvétel a költség- és eredménytervezési feladatokban;
- A társaság tevékenységének az elemzése napi, heti, havi és éves szinten;
- Terv- és tényszámok figyelemmel kísérése, döntéshozók támogatása;
- Teljesítményadatok figyelése;
- Elő- és utókalkulációk készítése, döntés előkészítés;
- Havi- és éves zárásokban való aktív részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
- Kontrolling területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás
- Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS-Office)
- Önálló, precíz munkavégzés
- Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
- Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
- Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes jövedelem

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -