www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető (Zala megye)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Zalaegerszeg
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

A vállalat teljes körű könyvelése és kontrolling feladatainak összefogása, a teljes pénzügyi csapat irányítása;
Pénzügyi folyamatok fejlesztése;
SOX elvárásoknak való megfelelés biztosítása, auditra való felkészülés, azon való részvétel;
Havi, negyedéves, éves beszámolók készítésének koordinálása (US GAAP szerint);
Zárások figyelemmel kísérése, beszámolók készítése;
Üzleti terv készítése;
Vezetői döntések pénzügyi oldalról történő támogatása;
Auditokon való részvétel;
Riportolás a gyárigazgató és a regionális pénzügyi igazgató részére;

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség;
Legalább 5 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
2-3 éves vezetői tapasztalat;
Magabiztos angol nyelvtudás;
USGAAP és/vagy IFRS ismeret;

Munkavégzés helye:

Zala megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 294 5850

Amit nyújtunk

Üzleti döntésekben való részvétel lehetősége;
Vonzó juttatási csomag része a céges autó, negyedéves bónusz és étkezési utalvány;
Izgalmas, kihívásokkal teli feladatkör;
Modern munkakörnyezet;
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség;

Iratkozzon fel állásértesítőre