Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető /Komárom régió/

  • Hire-One Kft.
  • Tatabánya
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Pozíció leírása:

A pénzügyi osztály munkájának koordinálása - 2 fő könyvelő és 1 kontroller tartozik a csapatba;
Teljes körű könyvelés és bevallások elkészítése;
Riportálási rendszer menedzselése és fejlesztése;
A gyárigazgató és felsővezetés pénzügyi támogatása (kontrolling);
Együttműködés különböző társosztályokkal és a külföldi pénzügyi területtel;
Budget készítés;
Kapcsolattartás az Adóhatósággal és Könyvizsgáló Vállalattal;
Költség-optimalizálási javaslattételek;
Cash Flow készítése, nyomonkövetése és optimalizálása;
Riportolás az eu-i Controlling Manager részére.

Követelmények:

Főiskolai v. egyetemi gazdasági végzettség
Regisztrált mérlegképes végzettség (aláírási jogkör miatt)
Kontrolleri tapasztalat
Aktív ANGOL nyelvtudás

Előny:

SAP ismeret
Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya régió

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Pénzügyi vezető
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett) - interjúk miatt viszont elsősorban az e-mailt preferáljuk: E-mail cím megjelenítése

Értékelt kvalitások

SAP ismeret

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
Vállalati gépjármű magánhasználatra is
Bónusz

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Pénzügyi vezető (Pécs)

Trenkwalder Kft

A vállalat pénzügyi folyamatainak koordinálása,...
Pécs

Karbantartás vezető (GYŐR régió)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A Karbantartási terület teljesk...
Győr

Minőségügyi mérnök - Komárom

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Komárom