Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető - INTS/9/299

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.06.09.

Nyírbátori partnerünk számára keresünk

Pénzügyi vezetőt

Ref.: INTS/9/299

Feladatok:

  • teljesítménymenedzsment, célok megvalósulásának támogatása, költséghatékonyság növelése
  • felelősségvállalás a pénzügyi folyamatokért
  • éves és havi pénzügyi előrejelzések készítése
  • üzleti tervezés
  • stratégiai döntések meghozatala
  • projektek végrehajtásának támogatása pénzügyi oldalról
  • csapat motiválása a célok elérése érdekében
  • az európai csapattal történő folyamatos kapcsolattartás
  • pénzügyi kontrolling a cég előírásainak megfelelően
  • csapat motiválása

Elvárások:

  • pénzügy és számvitel felsősokú végzettség
  • angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • 2-3 év vezetői tapasztalat
  • analitikus gondolkodás / problémamegoldó képesség
Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre