Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI VEZETŐ (14-9599)

HumanField Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.09.12.
Jelentkezési határidő: 2019.09.22.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI VEZETŐ
(14-9599)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 5 főből álló pénzügyi csapat irányítása,
  • A cég pénzügyi, számviteli és adózási folyamatainak irányítása, fejlesztése, optimalizálása,
  • Pénzügyi kimutatások, jelentések, ripotok jelentések készítése, adóbevallások ellenőrzése,
  • Éves pénzügyi terv elkészítése,
  • Terv-tényadatok monitorozása, adatszolgáltatás és kontrolling jelentés az igazgatóság számára,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, hatóságokkal.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett többéves tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Céges autó,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9599”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Pénzügyi igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre