Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az

ORION Elektronikai Kft.

Budapesti telephelyére

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • 2-3 éves hasonló vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Könyvelési gyakorlat
  • Excel ismeretek
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Munkaköri feladatok:

  • Kintlévőségek nyomon követése
  • Partner cégekkel való kapcsolattartás, számla és iratkezelés
  • Bankok könyvelése
  • Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Adatrögzítés, nyilvántartások kezelése
  • Kimutatások készítése
  • Zárási munkában való aktív részvétel
  • A cég vezetőinek és munkatársainak támagatása a napi munkafolyamatokban
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok.

Amit kínálunk:

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Határozott fellépésű, szakmailag hozzáértő, jó kommunikációs készséggel rendelkező agilis pályázók jelentkezését várjuk!

Angol-nyelv tudás előny

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest Jászberényi út 29/B,

Fax 260 6520

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre