Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • kintlévőségek kezelése;
  • partnerekkel történő levelezés és kapcsolattartás;
  • vevői számlákhoz kapcsolódó banki tételek kivezetése
  • partnertörzs karbantartása;
  • fizetési felszólítások, késedelmi kamatlevelek elkészítése és kiküldése,
  • társosztályokkal történő egyeztetés;
  • részvétel a zárási feladatokban;
  • adatszolgáltatások teljesítéséhez kimutatások készítése;
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • legalább középfokú pénzügyi szakirányú végzettséggel rendelkezik;
  • ismeri a munkakörhöz kapcsolódó alapvető számviteli és adózási jogszabályokat;
  • kintlévőségkezelésben szerzett tapasztalata van;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik;
  • magasfokú önállóság, és precíz, pontos munkavégzés, valamint
  • jó kommunikációs és együttműködő készség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • számlázási területen szerzett tapasztalat;
  • azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre