www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 92 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyvitelszervezés és Irányítás egységéhez budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • adatok forgalmazása a belső rendszerekben,
  • kapcsolattartás és adatok forgalmazása a külső forgalmazóval,
  • forgalmazási adatok nyilvántartása, napi egyeztetése,
  • forgalmi adatok összesítése, havi és negyedéves jelentések összeállítása,
  • eszközalapok aktuális státuszának nyilvántartása,
  • pénzügyi folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • kiváló MS Office ismeretek (Word, Excel),
  • önálló, pontos munkavégzés, precizitás,
  • nyitottság, betanulási készség akár több területre,
  • kiszámíthatóság, teherbíró képesség,
  • megbízhatóság,
  • középfokú angol nyelvtudás
  • alapkezelői/banki tapasztalat előnyt jelent

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes felelősségteljesen és elkötelezetten dolgozni,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2017. november 20-ig várjuk Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.25.