Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző, likvidátor

  • Randstad Hungary Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 20 napja lejárt
Nagyvállalati gyógyszeripari partnerünkhöz keresünk munkatársat, teljes munkaidőben.
- Ellenőrzi a beszerzési szervezeti egységek anyagbeszerzési megrendeléseinek teljesítéséhez tartozó számlákat
- Teljesülés esetén biztosítja azok igazolását, eltérés esetén egyeztet a beszerzőkkel
- Biztosítja a kifizetés elindítását a beszerzők jóváhagyását követően
- Kapcsolatot tart a beszerzési, logisztikai, számviteli és pénzügyi szervezetek munkatársaival

Elvárás

- Pénzügyi, számviteli tapasztalat, releváns szakmai végzettség
- MS Office programok magabiztos ismerete

Előnyt jelent:
- Angol nyelvtudás
- SAP rendszer ismerete

Amit nyújtunk

- Stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- Kiemelkedő cafeteria csomag
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Sportolási lehetőségek
- Rugalmas munkaidő

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Pénzügyi gyakornok

NI Hungary Kft.

A debreceni National Instrumentshez Pénzügyi gy...
Debrecen

Pénzügyi vezető

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe...
Budapest, Pest

HSA Kft.

Pénzügyi vezető Feladatok: Jelenlegi pénzügyi ü...
Szabolcs-Szatmár-Bereg