Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző (INTS/22/20)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Törökbálint, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.27.
Jelentkezési határidő: 2019.09.14.

Precíz, Pontos és ügyes Problémamegoldó!

Ha egyezik a három -P-, akkor szeretettel várunk

Pénzügyi ügyintéző

posztunk betöltésére!

Főbb feladatok?

  • Bejövő (forint és deviza) számlák ellenőrzése, könyvelése, az utalások előkészítése
  • Házipénztár (forint és valuta) kezelése, könyvelése
  • Kiküldetések elszámolása, nyilvántartása, könyvelése
  • Banki tételek (forint és deviza) könyvelése
  • Tárgyi eszközök kezelése, könyvelése, kapcsolódó dokumentációk előkészítése
  • Kintlévőségek kezelése
  • Belső és külső adatszolgáltatások és hitelkeret-vizsgálati táblázatok készítése
  • Közreműködés a havi és éves zárásokban
  • Szoros együttműködés az ügyfélszolgálati, logisztikai és kereskedelmi osztállyal

Számunkra szükségszerű:

  • Felsőfokú végzettség
  • Képesített könyvelői vagy számviteli ügyintézői végzettség
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office, Excel ismerete, magabiztos használata
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Az SAP és Lotus Notes ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű cég
  • Folyamatos továbbképzés és tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Korszerű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Törökbálint

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre