Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Magyarország vezető lakásbiztosítója keres agglomerációban lévő értékesítési irodáiba

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓT

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai vagy vezetői karrierépítési lehetőség
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (Előny: diploma pénzügyi vagy gazdasági szakirányon)
  • Etikus magatartás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

A munkavégzés helyszíne: Pest megye

Helyek Érd
Budaörs
Százhalombatta
Szigetszentmiklós
Ráckeve
XXI. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre