Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Folyamatos szakmai fejlődés, inspiratív környezet és jó közösség a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cégénél – jól hangzik igaz? Ha érzel magadban lendületet egy változatos, pörgős szakmához és motivált vagy céljaid elérésében, most

pénzügyi tanácsadóként

 csatlakozhatsz csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Kapcsolat felvétele potenciális ügyfelekkel
  • Szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése
  • Kapcsolatépítés meglévő ügyfelekkel
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Egy új szakma megtanulása
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Vezetői karrierlehetőség
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Intenzív mentori támogatás
  • Inspiratív és állatbarát irodai környezet

Elvárásaik:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientált, kreatív személyiség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Erős kommunikációs készség
  • Határozott, megnyerő fellépés
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Helyek Budapest
Kalocsa
Tatabánya
Szeged
Baja
Kiskunhalas
Esztergom
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre