Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi - számviteli munkatárs

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Kelet-Magyarországon dinamikusan fejlődő, baromfifeldolgozással foglalkozó TRANZIT - FOOD Kft.

pénzügyi - számviteli osztályára

PÉNZÜGYI - SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT

keres.

Feladatok:

  • kimenő számlák készítése
  • banki bizonylatok könyvelése
  • utalások ellenőrzése
  • bejövő számlák, készlet és beruházási számlák, állományváltozások, vegyes könyvelési tételek könyvelése
  • kommunikáció a termeléssel, műszaki, kereskedelmi igazgatósággal
  • kapcsolattartás a partnerekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • 3 - 5 éves szakmai gyakorlat
  • minimum mérlegképes szakmai végzettség

Előnyt jelent:

  • adózásban való jártasság
  • Debrecen városi lakhely

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívásokkal teli, mozgalmas feladatok
  • szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség

Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) megküldeni.

A Jelentkezéseket február 05-ig várjuk.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre