www.cvonline.hu

Pénzügyi szakértő

  • A hirdetés 16 napja lejárt

Az OTP Pénzügyi Pont Kft. Magyarország egyik dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltató cége.

Államilag támogatott termékek értékesítésére, országos hálózatunk fejlesztéséhez

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • az OTP Lakástakarék és az OTP Bankcsoport további tagjai által kínált változatos termékpaletta értékesítése, segítve ezzel ügyfeleink lakáshoz kapcsolódó és egyéb pénzügyi céljainak megvalósítását,
  • személyes tárgyalások lebonyolítása, ügyfélállomány folyamatos gondozása
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése
  • oktatásokon, tréningeken, meetingeken való aktív részvétel

Akit keresünk:

  • legalább középfokú végzettség és MNB hatósági vizsga elvárt, vagy szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • pénzügyi tanácsadói területen szerzett értékesítői tapasztalat előny
  • meggyőző személyiség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • magabiztos kommunikáció
  • számlaképesség (jelen munkakör másodállásban is betölthető!)

Amit kínálunk:

  • stabil banki háttér
  • országos irodai háttér
  • aktivitástól függő kiemelt jövedelem jutalékos rendszerben
  • technikai és értékesítési háttértámogatás: termék- és eladástechnikai oktatások
  • sikerorientált csapat
  • előrelépési lehetőség
  • országos munkavégzés, rugalmas munkaidő

Személyes tájékoztatásért jelentkezz Önéletrajzoddal.

Iratkozzon fel állásértesítőre