www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 908 napja lejárt

A RETROAKTIV Kft pénzügyi képviselete

Fiatal, pályakezdő munkatársat keres szekszárdi székhelyű, budapesti központú 14 éve működő cégünk.

Feladatok:

  • riportok készítése, elemzése
  • komplex elszámolások készítése, megbízók által készített elszámolások ellenőrzése, javítása
  • utalások, könyvelések, számlázás.

Elvárások:

  • szorgalom és gyors, célirányos munkavégzés
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • közgazdasági vagy gazdasági területen szerzett diploma (vagy folyamatban lévő egyetemi tanulmányok)
  • nagy teherbírás
  • önálló munkavégzés

A munkavégzés helye a betanulási idő alatt Szekszárd és Budapest.

Amit kínálunk:

  • bevezető képzés a követeléskezelés területére (képzés során 90%-os teszteredmény elvárt)
  • hosszú távú munkalehetőség, képzések, tréningek
  • önálló, felelősségteljes munka
  • versenyképes jövedelem
  • felkészítést követően otthoni munkavégzés lehetőségét kínáljuk

Munkaidő:

  • 8 órás munkavégzés
  • H-P: 08:00-16:30, illetve rendelkezésre állás a cég nyitvatartási idejében (H-P 08:00-20:00)

Munkavégzés helye: Szekszárd és Budapest, próbaidő után otthon

Egyéb információk:

Tanulmányaikat folytatók jelentkezését is várjuk!

fizetési igényt tartalmazó fényképes önéletrajzának megküldésével.

Jelentkezési határidő 2015. augusztus 27.

Helyek Pest
Budapest
Tolna
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Távmunka / Otthoni munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2015.07.23.