Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • Az álláshirdetés holnap lejár

A Waberer s International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok

  • Vevői körrel kapcsolatos pénzügyi folyamatok problémáinak jelzése, elhárítása, riportolása;
  • Partnerekkel, társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás.
  • Hitelezési és beszedési szakigazgatóságunk három kiemelt területére keresünk kollégát:
  • Külföldi áfa és jövedéki adó terület támogatása:
  • Részvétel a nemzetközi vontató állomány nyilvántartásának vezetésében;
  • Külföldi áfa és jövedéki adó visszaigényléshez kapcsolódó folyamatok elvégzése, támogatása;
  • Külföldi áfa és jövedéki adó bevallás készítésében való részvétel;
  • A belföldi jövedéki adóhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Riportok és kimutatások készítése.
  • Vevőfolyószámla ügyintézés:
  • Vevői folyószámla könyvelése, kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a partnerekkel;
  • Havi szintű zárások támogatása;
  • Együttműködés társosztályokkal;
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése.
  • Kereskedelmi hitellimit elemzés:
  • Új partnerek hitelminősítése, a meglevő vevők hitellimitének felülvizsgálata, meghatározása, beállítása, folyamatos monitoring tevékenység ellátása;
  • Vevőkkel kapcsolatos tiltás esetén (hitellimit, lejárt számla) elbírálja az üzletkötői együttműködési kérelmeket, tájékoztat a feltételekről és kockázatot felmérve dönt a szolgáltatásnyújtásról;
  • Hitelminősítő, hitelbiztosító cégekkel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások

  • Minimum középfokú közgazdasági, vagy pénzügyi végzettség;
  • Pénzügyi / gazdasági területen szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Excel magabiztos használata.

Előnyt jelent

  • SAP ismerete;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.

Szükséges kompetenciák

  • Ambiciózus és proaktív személyiség;
  • Jó monotónia- és stressztűrés;
  • Terhelhetőség;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre