Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • Colliers International
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Budapesti székhelyű nemzetközi ingatlanüzemeltető és kezelő cég

pozícióba ingatlan kezelés területen kollégát keres.

Feladatok:

  • Beérkező szállítói számlák ellenőrzése, allokálása, igazolása meghatározott software-ben
  • Bérleti szerződések adatainak rögzítése adatbázisokban
  • Bérleti díj és üzemeltetési költség számlák kiállítása, nyilvántartás, indexálás
  • Éves üzemeltetési költség elszámolás elkészítése
  • Havi pénzügyi riportok készítése
  • Ügyfelek által kért és elvárt riportok elkészítése (Tenancy schedule, rent-roll, debt riport stb.)
  • Éves bevételi és kiadási tervek készítése, azok havi aktualizálása
  • A változások elemzése és magyarázata
  • Ad hoc és standard riportok, elemzések és prezentációk elkészítése
  • Részvétel a projektekhez kapcsolódó üzleti tervek készítésében, projektek kiértékelésében
  • Külső/belső határidők betartásának biztosítása

Elvárások:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal
  • pénzügyi / számviteli szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • MS Office alkalmazásokat haladó szintű felhasználói ismeretek
  • Erős analitikus gondolkodással
  • Cél- és eredmény orientáltság

Amit kínálunk:

  • Megismerheted egy nemzetközi vállalat folyamatait, pénzügyi elvárásait, együttműködéseinek összefüggéseit.
  • Budai elhelyezkedésű irodában való munkavégzés biztosítunk.
  • Versenyképes kereseti lehetőség.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre