Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • Park Inn by Radisson Budapest
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 72 napja lejárt

A Park Inn by Radisson Budapest szállodába keresünk

Pénzügyi munkatársat

pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • Kontrolling folyamatok elvégzése
  • Bankok könyvelése
  • Kintlévőség kezelés
  • Kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem, nagyfokú rugalmasság

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szállodaipari ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, hosszútávú munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló, nemzetközi szállodai munkakörnyezet
  • Összetartó, jó hangulatú csapat

Ha a lehetősége felkeltette érdeklődését, akkor fényképes, bérigényt tartalmazó önéletrajzát várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre